VÝSTAVY

30.06.2018 NÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY

VÝBORNÝ 1, CAC (TŘÍDA VÍTĚZŮ), NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU 

ROZHODČÍ: HEIDI KIRSCHBICHLER (A)

08.06.-10.06.2018 3x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NITRA (SK)

08.06.2018 PREZIDENT CUP & WORLD SPECIAL SHOW

rozhodčí: Vanaken Jean-Francois (BE): V1, CAC (TŘÍDA ŠAMPIONŮ), CACIB

09.06.2018 GRAND PRIX SLOVAKIA

rozhodčí: Di Carlo Riccardo (IT): V2, Res.CAC (TŘÍDA ŠAMPIONŮ)

10.06.2018 DERBY WINNER SHOW

rozhodčí: Järvinen Kari (FI): VD1 (TŘÍDA ŠAMPIONŮ)

22.05.2018 byly Xavierovi uděleny tituly ŠAMPION ČMKU a GRAND ŠAMPION :   

19.05.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA LITOMĚŘICE

VÝBORNÝ 1, CAC (TŘÍDA ŠAMPIONŮ), CACIB, CAC ČMKU, BOS 

ROZHODČÍ: ALENA AUERBACH (CZ)

XAVIER SPLNIL PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ TITULU GRANDCHAMPION CZ A CHAMPION ČMKU !!!

12.05.2018 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHT VESELÍČKO

VÝBORNÝ 1, CAC, CC (TŘÍDA VÍTĚZŮ), VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB

ROZHODČÍ: ZDZISLAW KITLINSKI (PL)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE: 2. MÍSTO NEJLEPŠÍ NÍZKONOHÝ TERIÉR

ROZHODČÍ: ZDZISLAW KITLINSKI (PL) 

23. ROČNÍK - NEJLEPŠÍ TERIÉR KCHT 2017

XAVIER ZÍSKAL 3. MÍSTO JAKO NEJKRÁSNĚJŠÍ TERIÉR - PES KCHT 2017 A 1. MÍSTO WHWT

05.05.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAC (TŘÍDA ŠAMPIONŮ), RES.CACIB=CACIB

ROZHODČÍ: GABRIELA VAN RUITEN-HAJNOVÁ (CZ)

XAVIER SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU C.I.B. 

21.04.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 3 (TŘÍDA ŠAMPIONŮ)

ROZHODČÍ: SUZANA VERSTOVSEK-MATAKOVIČ (HR)

08.04.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA CHEMNITZ

VÝBORNÝ 1, CAC VDH, CAC KFT, CACIB, BOB

ROZHODČÍ: ALENA AUERBACH (CZ)

20.03.2018 byl Xavierovi udělen titul KLUBOVÝ ŠAMPION KCHT :  

03.03.2018 KLUBOVÁ VÝSTAVA TERIÉRŮ KCHT ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 1, CAC, CC (TŘÍDA OTEVŘENÁ)

ROZHODČÍ: DALIBOR SMÉKAL (CZ)

XAVIER SPLNIL PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ TITULU KLUBOVÝ ŠAMPION.

11.02.2018 byl Xavierovi udělen titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY :  

11.02.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA WINTER SHOW

VÝBORNÝ 1, CAC (TŘÍDA OTEVŘENÁ), RES.CACIB

ROZHODČÍ: PAVOL SEMAN (SK)

XAVIER SPLNIL PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY.

10.02.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA DOG CUP

VÝBORNÝ 1, CAC (TŘÍDA OTEVŘENÁ), RES.CACIB (=CACIB)

ROZHODČÍ: MONIKA UHLÍKOVÁ (SK)

04.02.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

VÝBORNÝ 2, RES. CAC (TŘÍDA OTEVŘENÁ)

ROZHODČÍ: AHLMAN-STOCKMARI TANYA (FIN)

03.02.2018 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

VÝBORNÝ 2, RES. CAC (TŘÍDA OTEVŘENÁ)

ROZHODČÍ: BORCHOST INGRID (DK)

13.01.2018 byl Xavierovi udělen titul ČESKÝ ŠAMPION : 

13.01.2018 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

VÝBORNÝ 2, RES. CAC (TŘÍDA VÍTĚZŮ)

ROZHODČÍ: ROBERT KUBEŠ (CZ)

09.12.2017 4. VÁNOČNÍ KRAJSKÁ VÝSTAVA TERIÉRŮ KCHT

VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY (TŘÍDA VÍTĚZŮ), KRAJSKÝ VÍTĚZ, CC

ROZHODČÍ: OLGA HRABÁKOVÁ (CZ)

ZÁVĚREČNÉ SOUTEŽE - ROZHODČÍ: OLGA HRABÁKOVÁ  (CZ):

Res. BIS, 1. MÍSTO - NEJLEPŠÍ NÍZKONOHÝ TERIÉR

Za poskytnutí fotografie děkuji Ing. Evě Mizerové (www.photoelfka.com).

05.11.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA), CACIB, CAC ČMKU,  BOS

ROZHODČÍ: ALENA AUERBACH (CZ)

04.11.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: CANNON YVONNE (IRL)

Dne 21.10.2017 byl Xavierovi udělen titul KLUBOVÝ ŠAMPION KCHMPP

21.10.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHMPP MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA), KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS

ROZHODČÍ: MVDr. FRANTIŠEK ŠIMEK (CZ)

15.10.2017 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ JELENIA GÓRA

VÝBORNÝ 1, CWC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: ANETA DOPIERALA (PL)

14.10.2017 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ JELENIA GÓRA

VÝBORNÝ 1, CWC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: MACIEJ BRALCZYK (PL)

7.10.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA), CACIB, CAC ČMKU, BOB

ROZHODČÍ: OLEINIKOVA ZOIA (UA)

ZÁVĚREČNÉ SOUTEŽE - ROZHODČÍ: BELSKYY VITALIY (UA):  4. MÍSTO FCI III

23.09.2017 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA), NÁRODNÍ VÍTĚZ, CAC ČMKU

ROZHODČÍ: GABRIELA ŠTURSOVÁ (CZ)

09.09.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHT MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAC, CC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: VLADIMÍRA TICHÁ (CZ)

27.08.2017 KRAJSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHT BRNO

VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY (MEZITŘÍDA), KRAJSKÝ VÍTĚZ, CC

ROZHODČÍ: DALIBOR SMÉKAL (CZ)

V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH: 2. MÍSTO FCI III

ROZHODČÍ: ALENA AUERBACH (CZ)

19.08.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHMPP MIKULOV

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: ZITA KOTLAŠ (SRB)

12.08.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA), CACIB, CAC ČMKU, BOB

ROZHODČÍ: PETR ŘEHÁNEK (CZ)

V ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH BYL XAVIER VYBRÁN DO UŽŠÍHO VÝBĚRU MEZI 6 ZE SKUPINY FCI III. ZA SPOLEČNOU FOTOGRAFII (BOB, BOS, BOJ) DĚKUJI PANÍ ZEMANOVÉ.

15.07.2017 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA)

ROZHODČÍ: FRANTIŠEK SZALAI (SK)

DĚKUJI MOC ZA PŘEDVEDENÍ A ZA VÝSTAVNÍ SERVIS NATAŠE UXOVÉ!

01.07.2017 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA)

ROZHODČÍ: YVONNE VAN DEN BOGERT (NL)

24.06.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA)

ROZHODČÍ: LEPASAAR SIRET (EST)

Dne 29.4.2017 byl Xavierovi udělen titul KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP:


17.06.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHMPP MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA)

ROZHODČÍ: OTAKAR VONDROUŠ (CZ)

04.06.2017 MVP NITRA

VÝBORNÝ 2, RES.CAC (MEZIŘÍDA)

ROZHODČÍ: KEVIN BROWN (DK)

03.06.2017 MVP NITRA

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA) , RES.CACIB (=CACIB)

ROZHODČÍ: JOVANOVIČ NEMNJA (RS)

02.06.2017 MVP NITRA

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA) , RES.CACIB (=CACIB)

ROZHODČÍ: CATHY DELMAR (IRL)

13.05.2017 KRAJSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHT HLUČÍN

VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, CCJ

ROZHODČÍ: GABRIELA ŠTURSOVÁ (CZ)

XAVIER SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU KLUBOVÝ ŠAMPION MLADÝCH KCHT:


ZÁVĚREČNÉ SOUTEŽE - ROZHODČÍ: GREGORZ WERON (PL):

2. BIS NEJLEPŠÍ MLADÝ PES

08.05.2017 KRAJSKÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHT STAŇKOV

VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, CCJ

ROZHODČÍ: VLADIMÍRA TICHÁ (CZ)

22.04.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA), CAC ČMKU, CACIB, BOB, 3.BIG

ROZHODČÍ: FRANTIŠEK POLEHŇA (CZ)

15.04.2017 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAC (MEZIŘÍDA), CAC ČMKU, CACIB

ROZHODČÍ: GABRIELA ŠTURSOVÁ (CZ)

(ZA FOTO DĚKUJI ARNOLDU VACKOVI A NATAŠE UXOVÉ)

04.03.2017 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHT ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 1, CAJC, CCJ (TŘÍDA MLADÝCH)

ROZHODČÍ: OLGA HRABÁKOVÁ (CZ)

19.02.2017 NV BRATISLAVA (SK)

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH), VÍTĚZ SLOVENSKA MLADÝCH, BOJ

ROZHODČÍ: PAVOL SEMAN (SK)
UDĚLEN TITUL: SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH

15.01.2017 MV NITRA - WINTER SHOW (SK)

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH), ROZHODČÍ: MONIKA UHLÍKOVÁ (SK)



14.01.2017 MV NITRA - NEW YEAR SHOW (SK)

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH), ROZHODČÍ: LOZIČ ŽELJKO (RS)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE: UŽŠÍ VÝBĚR MEZI 5 NEJLEPŠÍCH JUNIORŮ FCI III,
ROZHODČÍ: MONIKA UHLÍKOVÁ (SK)



3.12.2016 KV KCHT PRAHA HAGIBOR

VÝBORNÝ 2 (TŘÍDA MLADÝCH), ROZHODČÍ: VLADIMÍRA TICHÁ (CZ)



30.10.2016 MV PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH), BOJ, BOS, ROZHODČÍ: ALENA AUERBACH (CZ)

UDĚLEN TITUL: ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION



29.10.2016 MV PRAHA

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH) - SPLNĚNY PODMÍNKY PRO PŘIZNÁNÍ TITULU ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION



15.10.2016 KV KCHMPP MLADÁ BOLESLAV

VÝBORNÝ 1, CAJC, KVM (TŘÍDA MLADÝCH), ROZHODČÍ: OTAKAR VONDROUŠ (CZ)



8.10.2016 MV ČESKÉ BUDĚJOVICE

VÝBORNÝ 1, CAJC (TŘÍDA MLADÝCH), BOJ, ROZHODČÍ: EVA LETÁČKOVA(CZ)



10.9.2016 KV KCHT MLADÁ BOLESLAV

VELMI NADĚJNÝ 1 (TŘÍDA DOROSTU), ROZHODČÍ: KEVIN BROWN (DK)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE: 2. BIS DOROST VÝSTAVY, ROZHODČÍ: PAVOL SEMAN (SK)



13.8.2016 MV MLADÁ BOLESLAV

VELMI NADĚJNÝ 1 (TŘÍDA DOROSTU), ROZHODČÍ: OLGA DOLEJŠOVÁ (CZ)



25.6.2016 KV KCHMPP MLADÁ BOLESLAV

VELMI NADĚJNÝ 1 (TŘÍDA ŠTĚŇAT), ROZHODČÍ: HANS BIERWOLF (A)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE: 2. BIS ŠTĚNĚ VÝSTAVY, ROZHODČÍ: KAREL HOŘÁK (CZ)


11.6.2016 NV KLATOVY

VELMI NADĚJNÝ 1 (TŘÍDA ŠTĚŇAT), ROZHODČÍ: GABRIELA VAN RUITEN-HAJNOVÁ (CZ)


5.6.2016 KV KCHT LANŠKROUN

VELMI NADĚJNÝ 1 (TŘÍDA ŠTĚŇAT), ROZHODČÍ: MIROSLAV VÁCLAVÍK (CZ)